Energetyka

Dla naszego Klienta – elektrociepłowni przetwarzającej węgiel brunatny - zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy, zamontowaliśmy i uruchomiliśmy kompleksowy system odpylania układu kruszenia I i transportu lignitu. Dodatkowo na terenie zakładu, zainstalowaliśmy system centralnego odkurzania pyłów powstałych na skutek obróbki i przetwarzania węgla.

Elektrociepłownia węgla brunatnego – instalacja odkurzania.

Dla naszego Klienta – elektrociepłowni przetwarzającej węgiel brunatny - zaprojektowaliśmy, zamontowaliśmy i uruchomiliśmy kompleksowy system odpylania układu kruszenia lignitu. Dodatkowo na terenie zakładu zainstalowaliśmy system centralnego odkurzania pyłów, powstałych na skutek obróbki i przetwarzania węgla.

Elektrociepłownia - instalacja odpylania hermetyzacji i odkurzania.

Na zlecenie naszego Klienta stworzyliśmy i zrealizowaliśmy projekt systemu odkurzania pyłów, powstałych podczas przetwarzania węgla na skutek transportu i przesypu. Dodatkowo, dzięki naszym rozwiązaniom, zhermetyzowaliśmy cały układ tak, aby uniemożliwić szkodliwym substancjom wydostawanie się na zewnątrz i w ten sposób zredukować ich emisję do niezbędnego minimum.


Szybki kontakt

BRT TECHNIK
44-100 Gliwice
ul. Pszczyńska 304
NIP: 6272755023

Tel: +48 797 486 911
biuro@brt-technik.pl

Zobacz mapę dojazdową

Certyfikaty

TUV Nord ISO-9001
TUV Nord ISO-14001

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?

Zapisz się do listy mailingowej a nic Cię nie ominie.