O nas

Prowadzisz nowoczesne przedsiębiorstwo, wykorzystując w swej działalności najnowsze systemy, technologie i rozwiązania pozwalające nie tylko ulepszyć produkt, który proponujesz swoim odbiorcom, ale także usprawnić proces wytwórczy, dzięki czemu możesz się rozwijać i stale powiększać grono klientów.

Dbasz o środowisko pracy Twojego zespołu, masz świadomość tego, jak ważni w tworzeniu potencjału firmy są ludzie, zatrudniasz specjalistów z różnych dziedzin po to, aby - poprzez ciągłe doskonalenie produktu lub usługi - sprostać rosnącym oczekiwaniom obecnych oraz potencjalnych Klientów. Zdajesz sobie sprawę z istoty dbałości o środowisko, w którym żyjesz. Wiesz, że mądre inwestowanie przynosi wyłącznie korzyści, zwiększa Twój potencjał, umacniając Twoją pozycję rynkową. My również to wiemy.

Produkty oraz usługi, jakie Państwu proponujemy, to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku w zakresie ochrony stanowiska pracy i środowiska naturalnego przed zanieczyszczeniami. Nasze projekty, produkty i usługi związane z instalacjami odpylania, centralnego odkurzania, transportu pneumatycznego i wentylacji, realizuje z pasją oraz z zaangażowaniem zespół doświadczonych fachowców. Do Państwa potrzeb podchodzimy w indywidualny sposób, starając się dopasować optymalne rozwiązanie do Państwa jednostkowych warunków i oczekiwań. Jesteśmy elastyczni, nie zamykamy się na nietypowe rozwiązania i z zapałem podejmujemy najtrudniejsze wyzwania.

Jesteśmy po to, aby doradzić, rozwiać Państwa wątpliwości, zaproponować najdogodniejsze rozwiązanie. Projektujemy, wykonujemy i dostarczamy Państwu gotowe maszyny, urządzenia, elementy czy podzespoły - w zależności od oczekiwań. Zajmujemy się również serwisowaniem oraz modernizacją istniejących systemów. Za najlepszą rekomendację naszych produktów i usług niech posłużą referencje naszych Klientów.

Szybki kontakt

BRT TECHNIK

Vac-Service
41-506 Chorzów
ul. Józefa Maronia 44

tel/fax: +48 32 760 99 84
biuro@brt-technik.pl

Zobacz mapę dojazdową

Certyfikaty

TUV Nord ISO-9001
TUV Nord ISO-14001

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?

Zapisz się do listy mailingowej a nic Cię nie ominie.