Glazura i ceramika

Na zlecenie naszego Klienta – znanego producenta ceramiki łazienkowej - zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy układ odpylania stanowisk produkcyjnych, cechujących się wysoką emisją pyłów. Szlifowanie ceramiki wiąże się z emisją pyłów niemineralnych o dużym natężeniu. Z kolei szkliwienie produktów powoduje rozpylanie w powietrzu szkodliwych dla zdrowia tlenków metali i niemetali. Nasza instalacja w znacznym stopniu redukuje emisję pyłów poprodukcyjnych.

Zakład produkcji glazury i ceramiki – instalacja centralnego odkurzania.

Wieloetapowość produkcji glazury i ceramiki, jak również związane z nią procesy wytwarzania proszków oraz mas, rozdrabniania surowców, sortowania, przesiewania, suszenia, syntezy, mieszania i formowania, a następnie wypalania, obróbki i nanoszenia pokryw ceramicznych – powodują wytwarzanie ogromnej ilości pyłów i oparów, które muszą być wyeliminowane nie tylko z powietrza, ale także z powierzchni maszyn i urządzeń.

Stworzony przez nas - na potrzeby zakładu produkującego glazurę i ceramikę, system centralnego odkurzania doskonale sprawdza się w bieżącym sprzątaniu hal produkcyjnych.


Szybki kontakt

BRT TECHNIK SP. Z O.O.
40-085 Katowice
ul. Adama Mickiewicza 29
NIP: 6272755023

Tel: +48 797 486 911
sekretariat@brt-technik.pl

Zobacz mapę dojazdową

Certyfikaty

TUV Nord ISO-9001
TUV Nord ISO-14001

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?

Zapisz się do listy mailingowej a nic Cię nie ominie.