O nas

Przemysłowe odkurzacze mobilne, odpylacze (filtry workowe czy cyklony) oraz przepustnice powietrza, a także wiele więcej – zaufaj specjalistom w branży kompleksowego odpylania pyłów i nie tylko

Prowadzisz nowoczesne przedsiębiorstwo? Wykorzystujesz w swej działalności najnowsze systemy, technologie i rozwiązania pozwalające nie tylko ulepszyć produkt, który proponujesz swoim odbiorcom, ale usprawnić proces wytwórczy? Jeśli tak, to doskonale wiesz, że takie działania pozwalają na nieustanny rozwój i stałe powiększanie grono Klientów.

Dbasz o środowisko pracy Twojego zespołu, masz świadomość tego, jak ważni w tworzeniu potencjału firmy są ludzie, zatrudniasz specjalistów z różnych dziedzin po to, aby – poprzez ciągłe doskonalenie produktu lub usługi – sprostać rosnącym oczekiwaniom obecnych oraz potencjalnych Klientów. Zdajesz sobie sprawę z istoty dbałości o środowisko, w którym żyjesz, a także z tego, że mądre inwestowanie przynosi wyłącznie korzyści, uwalnia Twój potencjał, umacniając Twoją pozycję rynkową. My również to wiemy.

Produkty wraz z usługami, jakie oferujemy, to nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku w zakresie ochrony stanowiska pracy i środowiska naturalnego przed zanieczyszczeniami. Nasze projekty asortyment – związane z instalacjami odpylania, centralnego odkurzania przemysłowego i transportu pneumatycznego. Realizuje z pasją oraz z zaangażowaniem zespół doświadczonych fachowców. Do wszystkich potrzeb podchodzimy w indywidualny sposób, starając się dopasować optymalne rozwiązanie do jednostkowych warunków czy oczekiwań. Jesteśmy elastyczni, nie zamykamy się na nietypowe rozwiązania i z zapałem podejmujemy najtrudniejsze wyzwania.

Jesteśmy po to, aby doradzić, rozwiać wątpliwości, zaproponować najdogodniejsze rozwiązanie. Projektujemy, wykonujemy i dostarczamy gotowe maszyny, urządzenia, elementy czy podzespoły – w zależności od oczekiwań. Zajmujemy się również serwisowaniem oraz modernizacją istniejących systemów odpylania. Za najlepszą rekomendację naszych produktów i usług niech posłużą referencje naszych Klientów.

Szybki kontakt

BRT TECHNIK SP. Z O.O.
40-085 Katowice
ul. Adama Mickiewicza 29
NIP: 6272755023

Tel: +48 797 486 911
sekretariat@brt-technik.pl

Zobacz mapę dojazdową

Certyfikaty

TUV Nord ISO-9001
TUV Nord ISO-14001

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?

Zapisz się do listy mailingowej a nic Cię nie ominie.