Usługi cięcia laserowego

Laser MAZAK STX 510 MKII

BRT Technik dysponuje nowoczesną aparaturą do cięcia – laserowym urządzeniem Laser MAZAK STX 510 MKII, które zapewnia doskonałą jakość oraz niezwykłą precyzję wykonania każdego elementu. Sprzęt ten pozwala nam na wykonanie szerokiej gamy usług cięcia materiałów o różnorodnych parametrach. Zapewniamy laserowe cięcie stali konstrukcyjnych o grubości do 15 mm, cięcie stali nierdzewnych do 8 mm oraz aluminium do 8 mm. Wykonujemy obróbkę blach o wymiarach do 3000×1500 mm. Cięcie laserem daje bowiem bardzo duże możliwości, a co za tym idzie – możemy wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

Oferowane przez nas technologie laserowe mogą być wykorzystane do niezwykle dokładnego wycinania elementów metalowych, profili, dziurkowania, okrawania i innych. Profesjonalna obróbka laserowa metali zapewnia nie tylko ogromną dokładność, ale również istotnie przyspiesza proces odrzynania. Cięcie blach laserem jest bardziej wydajne od tradycyjnego i pozwala na uzyskanie lepszych jakościowo elementów o gładkich powierzchniach, które nie wymagają dodatkowej obróbki.

BRT Technik oferuje kompleksowe wycinanie laserem, które w pełni odpowiada oczekiwaniom klientów. Cechuje nas rzetelność, terminowość i niezawodność. Nasza wiedza, bogate doświadczenie oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym europejskim poziomie. Jesteśmy otwarci na propozycje i zapotrzebowanie klientów – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

  • Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo.
  • Pracujemy na materiałach powierzonych przez zleceniodawców lub własnych.
  • Jesteśmy przekonani, że najwyższa jakość naszych propozycji w połączeniu z szerokim wachlarzem usług i atrakcyjnymi cenami sprawi, że nasza firma w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Szybki kontakt

BRT TECHNIK SP. Z O.O.
40-085 Katowice
ul. Adama Mickiewicza 29
NIP: 6272755023

Tel: +48 797 486 911
sekretariat@brt-technik.pl

Zobacz mapę dojazdową

Certyfikaty

TUV Nord ISO-9001
TUV Nord ISO-14001

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą?

Zapisz się do listy mailingowej a nic Cię nie ominie.